Влада працює над розблокуванням залізничного руху на Сході, – Юрій Яремчук

У цьому глибоко переконаний керівник фракції БПП в Сумській обласній раді Юрій Яремчук.


«Сьогодні кожному свідомому українцю зрозуміло, що ворог України, не домігшись успіхів на східному кордоні, намагається розхитати ситуацію в державі зсередини. І найбільш засмучує те, що окремі політики своїми діями також сприяють дестабілізації суспільних настроїв. Зокрема маю на увазі перекриття залізничних шляхів сполучення з тимчасово окупованими територіями», – наголосив Юрій Яремчук.

Він переконаний, що Президент України Петро Порошенко і уряд знайдуть шляхи розблокування залізничного руху на сході країни, приймуть  додаткові рішення щодо диверсифікації джерел постачання енергетичного вугілля.

«Для кожного, хто вважає себе патріотом країни, сьогодні на першому місці має бути життя і благополуччя людей, а не особистий піар і амбіції. Нестача вугілля відобразиться саме на людях, на освітленні та опаленні їх будинків, наявності роботи та зарплати, адже ця блокада може паралізувати всі сфери економіки. Ми маємо захищати права громадян, а не загострювати ситуацію», – вважає очільник фракції БПП .