Влада змусила сміттярів зменшити апетити і знизити тариф

Коли в країні щомісяця зростає ціна то на хліб, то на бензин, або ж уряд штучно створює інфляцію, піднімаючи мінімалку, складно зберігати спокій і тим більше не реагувати на ситуацію.


Ось і місцеві сумські підприємці, які займаються вивезенням сміття звернулися до міськвиконкому з новими пропозиціями по тарифах. Причому хотіли сміттярі підвищити собі розцінки не просто виходячи з рівня інфляції, а так би мовити, з запасом.

Судіть самі – якщо колишні тарифи в ТОВ «Сервісресурс» становили 13,92 гривень з людини для багатоквартирних будинків і 9,70 гривень з людини для приватного сектора, то вже нові хотіли встановити на рівні 23,78 і 18,72 відповідно.

Ясно, що таке різке підвищення тарифів у виконкомі порахували м'яко кажучи неадекватним (а воно тільки для багатоквартирних будинків повинно було скласти 70 відсотків).

Як результат, незважаючи на вмовляння сміттярів під час яких вони відразу запропонували для багатоквартирних будинків зменшити плату на дві гривні, члени виконкому пішли ще далі, і знизили тариф на вивезення відходів до 19,85 гривень з людини для багатоквартирних будинків і 15,45 гривень з людини для приватного сектора.

Звичайно, всі розуміють, що в нинішній ситуації, коли все всюди постійно дорожчає, складно обійтися без зростання і тарифів, але в будь-якому випадку він повинен бути логічним і відповідати економічним реаліям, а не покривати рентабельність на рівні 12 відсотків!