Владислава Бухарева призначено першим заступником глави СБУ

Президент України Володимир Зеленський призначив Владислава Бухарева першим заступником глави Служби безпеки України.


Попередньо президент звільнив Бухарева з посади голови Служби зовнішньої розвідки. Відповідні укази опубліковані на сайті канцелярії президента.

“Звільнити Бухарева Владислава Вікторовича з посади Голови Служби зовнішньої розвідки України”, – йдеться в указі №681 / 2019.

Указом №682 / 2019 Президент призначив Бухарева першим заступником голови Служби безпеки України – начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

У той же час Зеленський підписав №683 / 2019 і призначив начальником Департаменту контррозвідки Служби безпеки України Олександра Русанко.

Як писало ZN.UA Зеленський вирішив призначити Бухарєва на відповідну посаду з метою зміцнення позицій нового керівництва СБУ. Тепер Бухарев, який розставив чимало своїх людей на позиції в СЗР, зможе впливати на політику двох спецслужб. Бухарев є вихідцем з управління “К” Служби безпеки України. На думку експертів, його присутність в СБУ може посилити переконання Івана Баканова в необхідності збереження антикорупційного підрозділу в системі СБУ.

11 червня Володимир Зеленський призначив главою Служби зовнішньої розвідки Владислава Бухарева. У березні 2014 року Бухарев став начальником Головного управління СБУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю. З грудня 2007 по березень 2010 року він обіймав посаду першого заступника голови Державної податкової адміністрації і очолював податкову міліцію.

Джерело: zn.ua