Володимир Токар завітав у День захисту дітей до обласного спеціалізованого будинку дитини

Очільник депутатського корпусу оглянув приміщення, ознайомився з умовами перебування малечі у закладі, поспілкувався з керівництвом та вихователями, повідомляє сайт Сумської обласної ради.


Нині тут перебуває 75 дітей, з яких 20 – інваліди. Найменшому вихованцю закладу немає ще й місяця, а найстаршому – понад 7 років. Є тут навіть трійня. За словами директора будинку дитини Галини Литвиненко, їхній заклад розрахований на дітей віком до 4 років. Але зараз через законодавчі і територіальні колізії немає куди переводити старших дітей.

«Треба вирішувати це питання і відкрити на базі будинку дитини відділення паліативної допомоги. Приміщень у нас вистачить», – розповіла своє бачення Галина Литвиненко.

Вона подякувала депутатському корпусу обласної ради в особі Володимира Токаря за ту допомогу, яка надходить до закладу. Завдяки коштам, виділеним на будинок дитини, вдалося зробити ремонти, купити автомобіль, медичне обладнання тощо.

«Ми повинні оточити наших маленьких дітей турботою, любов’ю і дати їм усе необхідне. Тому депутатський корпус і надалі робитиме все можливе, щоб допомогти їм жити у комфорті», – відповів Володимир Токар.

Він із задоволенням залишився на виставу, підготовлену вихователями і малечею. Діти співали, танцювали, показували разом із вихователями цікаві постановки. Всі діти були цього дня святково вдягнені, дівчатка красиво заплетені, вихователі трішки нервували, бо в заклад приїхали гості. Вони завітали з подарунками, говорили багато теплих слів на адресу будинку дитини, його керівництва і, що найголовніше, щиро бажали дітям, аби в їхньому житті було багато любові, тепла і добра.

З нагоди свята керівник депутатського корпусу подякував співробітникам будинку малюка, особливо керівнику – Галині Литвиненко, адже саме завдяки їй заклад перебуває в такому стані. Вона – і вихователь, і мама, і порадник, і порятунок для цих дітей.

«Хочу сказати, що для мене особисто і для усього депутатського корпусу, ваш заклад – найголовніший. Бо тут знаходяться дітки, у яких немає родини. Їхня родина – це ви. Від усього серця дякую кожній з вас за те, що ви замінюєте цим малюкам маму. Упевнений, що це дуже складно і не кожна людина може впоратися з цією місією. А у вас – велике серце. В цей день я хочу побажати, щоб кожна дитинка знайшла свою родину. Якщо в закладі не залишиться жодного малюка – для нас це буде великим щастям. А для вас ми роботу знайдемо!», – звернувся до присутніх Володимир Токар.

Він побажав усім щастя, миру, любові і вручив для малечі подарунки.