Волонтери СумДУ зібрали гуманітарку та вигуляли безпритульних тварин

Волонтери Сумcького державного університету провели благодійний тиждень, упродовж якого допомагали Сумському товариству захисту тварин: вигулювали безпритульних та збирали гуманітарну допомогу. На раніше зібрані кошти було закуплено сухий корм для котів та пшеничну крупу для годування собак. Під час візиту у притулок студентам-волонтерам провели екскурсію, «познайомили» з підопічними.


«Організація захисту тварин була створена власними силами таких самих волонтерів, як і ви, – говорить доброволець товариства Ілона. – Три роки тому ми створювали все з нуля. Зараз у нас приблизно 200 собак та декілька десятків котів. За місяць наші тварини з’їдають тільки сухого корму майже тонну, тому нам постійно потрібна допомога».

«Тварин я люблю ще з дитинства і будь-які заходи, пов'язані з доглядом чи допомогою їм, підтримую з радістю, – розповіла волонтер СумДУ Алла Клімова. – Але відвідавши притулок, відчула, як стискається серце. На нас дивилися десятки очей – жалібно, з проханням … Хочеться допомогти їм усім. Звісно, такий притулок – це крапля в морі, але на серці стає тепліше, коли розумієш, що четвероногим, завдяки допомозі таких, як ми, вдасться пережити зиму…».