Втручання до системи газопостачання спричинило вибух та пожежу в Шостці

За попередніми даними Управління ДСНС в Сумській області, причиною пожежі є порушення Правил безпеки систем газопостачання. Фахівці АТ «Сумигаз» зафіксували самовільну заміну газових приладів.


27 липня о 01.36 до служби «104» м. Шостки надійшов виклик з повідомленням про вибух по вул. Ушакова, 63. За зазначеною адресою негайно виїхала бригада аварійно-диспетчерської служби АТ «Сумигаз».

У будинку, де сталась подія, зафіксовано самовільну заміну газового обладнання. Зазначений факт свідчить про втручання до системи газопостачання, що могло стати ймовірною передумовою вибуху. Газорозподільна мережа до сусідніх будинків не пошкоджена, – зазначають фахівці аварійно-диспетчерської служби.

«Сумигаз» вкотре закликає споживачів природного газу не порушувати Правила безпеки: не проводити самостійно роботи по ремонту, реконструкції чи заміні газових приладів і не наражати на небезпеку себе та своїх рідних.

Бригади аварійних газових служб 104 по області чергують цілодобово кожного дня для оперативного реагування на можливі виклики.

Шановні сумчани та жителі області! Будьте обачні – вимикайте газові прилади, виходячи з дому, та дотримуйтесь правил безпеки під час користування природним газом!