Вже традиційне свято «Я живу на Роменській» пройшло з розмахом (ФОТО)

Змагання з флорболу та футболу, виставка хенд-мейду, розваги, дитяча анімація, гарний настрій, концерт і подарунки – саме так проходило минулими вихідними грандіозне свято «Я живу на Роменській», на яке зібралося більше тисячі людей.


Мешканці мікрорайону приходили цілими родинами. Вони говорять, що відтоді, як депутати міської ради Ігор та Юрій Перепеки і Геннадій Гризодуб запровадили у 2012 році своєрідний День мікрорайону, формат стає все більш цікавішим і змінюється лише в кращий бік.

Свято розпочалося з гри у флорбол, у якій змагалися первачки 25-ї школи і вихованці старшої групи дитячого садочка № 32 «Ластівка». Вболівальники кажуть, що більших емоцій годі було й очікувати. І хоча перемога і Кубок «Я живу на Роменській» дісталися «ластівчатам», солодкі призи та футболки з логотипами отримали всі без виключення гравці.

Молодь і команда ветеранів змагалися у футболі. У фінальній грі Кубок здобули гравці старшого покоління.

Для найменших жителів Роменського мікрорайону була організована дитяча анімація, школярі показували свої вміння і таланти на виставці хенд-мейду та на концерті, організованому на честь 50-річчя ЗОШ №25. До речі, готували свої номери й вихованці 32-го та 33-го садочків.

Яскравим закінченням Дня мікрорайону стала дискотека і концерт, на якому виступали відомі сумські виконавці та вокальне тріо з Полтави «JAZZ'уні». Всі учасники грандіозного свята отримали футболки «Я живу на Роменській», а один із випускників 25-ї школи подарував 5 велосипедів дітям, які найбільш потребують уваги.

«Ми пишаємося тим, що єдині у великому обласному центрі маємо свято День мікрорайону, – з гордістю говорять місцеві жителі. – Діти готуються, дорослі відволікаються від проблем. Всі разом отримуємо гарний настрій».

Завітав на День мікрорайону і міський голова Сум, який був здивований розмахом свята і подякував його організаторам.

Геннадій Гризодуб говорить: «День мікрорайону відвідали більше тисячі жителів. А це для нас і є найкращою подякою».

Ігор Перепека додав, що таку традицію запровадили, аби дарувати у складний час людям святковий настрій і відволікати їх від сірих буднів. Щоб жителі відчували, що про них піклуються обранці, яким вони делегували представляти в міському депутатському корпусі їх інтереси.

 

І, треба відзначити, депутатам це вдається. Освітлені чисті вулиці, оновлені дитячі майданчики, відремонтовані дороги – мешканці задоволені. Говорять, що останніми роками їх мікрорайон, завдячуючи депутатам, змінився на краще. Жителі стали разом відзначати не лише День мікрорайону, а й новий рік, інші свята і, головне, підтримують добросусідські стосунки і пишаються тим, що живуть на Роменській.