«Хліборобська пісня» – це візитівка Сумщини, – Микола Клочко

Такими словами голова облдержадміністрації відкрив районний фестиваль народної творчості, котрий проводиться вже 42 рік поспіль


«Хліборобська пісня» традиційно збирає разом аматорів та шанувальників творчості митців Сумського краю, – зазначив очільник області. – Завдяки цьому фестивалю його учасники вдосконалюють своє мистецтво співу і танцю, створюються нові колективи, репертуар збагачується кращими творами української культури, а жителі району мають змогу насолоджуватися талантами своїх земляків».

У цьому році «Хліборобська пісня» проходить в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний», що присвячений 80-річчю утворення Сумської області. Півтори тисячі учасників із майже 50 клубних закладів району, тисячі глядачів і море оплесків та овацій – таким є масштаб цьогорічного фестивалю. Його відкриття відбулося в Садівському Будинку культури.

 «Мені відомо, що практично на кожному концерті «Хліборобської пісні», яка триватиме аж до середини квітня, звучатимуть пісні про наших захисників, хлопців, котрі захищають Україну в зоні антитерористичної операції, – говорив Микола КЛОЧКО. – Ми оспівуємо їх подвиги і любов до України, бо не можемо інакше, адже завдяки їм бачимо мирне небо над Сумщиною».

Привітали учасників та шанувальників фестивалю і очільники району – голова райдержадміністрації Геннадій ДОРОШЕНКО та голова райради Вадим АКПЕРОВ.

12092 12093