Хто на вибори? 14 партій до міськради, 12 – до обласної та 10 кандидатів у мери Сум

Заяви до виборчої комісії Сумської міської ради подали 14 політичних партій, до обласної – 12. З них 13 і 9 відповідно вже зареєстровані, документи інших політсил в комісіях ще розглядають. 24 вересня був останній день подання документів до територіальних виборчих комісій. Вони працювали до опівночі, повідомляє Суспільне.


Останнім до міської виборчої комісії близько 22-ї години приніс документи Олександр Кукса. Хоче балотуватися у мери Сум від “Правого сектору”. До нього на цю посаду документи принесли ще 9 потенційних кандидатів.

Отже, у мери Сум балотуються (подаємо за алфавітом): Вадим Акпєров, Володимир Биков, Тамара Іщенко, Олександр Кукса, Ірина Купрейчик, Олександр Лисенко, Володимир Лободін, Олена Мельник, Тетяна Рябуха, Олександр Хоруженко.

Серед партій зареєстрували у депутати міської ради списки (подаємо за алфавітом) “Батьківщини”, “Європейської Солідарності”, “За майбутнє”, “Нашого краю”, “Опозиційної платформи – За життя”, “Правого сектору”, “Пропозиції”, “Свободи”, “Соціалістів”, “Сили людей”, “Сили і честь”, “Слуги народу” та “УДАРу”. Документи Аграрної партії в міській ТВК розглядатимуть в понеділок.

Обласна виборча комісія

В обласній виборчій комісії приймали документи у депутати обласної ради. Зареєстрували кандидатів від дев’яти політичних сил, документи ще трьох запланували розглянути, розповів заступник голови комісії Роман Петренко.

У список зареєстрованих до обласної ради потрапили: “Батьківщина”, “Європейська Солідарність”, “За майбутнє”, “Наш край”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Радикальна партія Олега Ляшка”, “Сила людей”, “Сила і честь” та “Слуга народу”. Наразі уточнюють документи “Свободи”, “Пропозиції» та “Аграрної партії”.