Хто судить лікаря Лілію Неофітну?

Резонансна справа лікаря Лілії Неофітної продовжує збурювати увагу громадськості не лише в Сумщині, а й за її межами. Виявляється справа замовна.


Ми вже писали, що адвокати Неофітної звернулися зі скаргами до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та Генпрокурора України, публічно про її підтримку заявив відомий правозахисник Семен Глузман. Продовження журналістського розслідування у цій справі днями опублікував сайт ord-ua.com.

За його даними, факти щодо колишньої чільниці лікарні збиралися цілеспрямовано та послідовно, одночасно у ЗМІ створювався негативний імідж лікарки, яка «катує хворих» і влаштовує їм «холодомор».

Авторами «трилеру», на переконання журналістів сайту, є нинішнє керівництво області. Тобто ті самі люди, які роками не звертали уваги на звернення Неофітної щодо недостатнього фінансування закладу. А в складній аварійній ситуації з поривом тепломережі, замість підставити плече і подбати про хворих, намагалися лікарню просто закрити.

Основна причина кримінального переслідування Неофітної, за її ж словами – 100 га закріпленої за лікарнею землі, яка до того ж знаходиться недалеко від родовища нафти. Бунтівна керівниця закладу цю ділянку відібрати не дала, через що, судячи з усього, і різко потрапила до списку «неугодних».

Наразі Лілія Неофітна перебуває вдома із обмеженням покидати дім у нічний час. Експерти вважають, що її справа, за відсутності реальних, а не надуманих звинувачень, зайшла у глухий кут. І жінка, лідерка Охтирської парторганізації «Батьківщини», яка вже вистояла у свій час під тиском регіоналів, переможе і в боротьбі з пропрезидентською силою БПП та її ставлениками.

За матеріалами сайту media.sumy.ua