Хто в Сумах відзавтра може користуватися комунальним транспортом?

Згідно з рішенням виконавчого комітету СМР №192, комунальний транспорт, який здійснює перевезення на регулярних маршрутах, працюватиме за новими правилами.


З 11 квітня (субота) їздити у комунальноому транспорті матимуть змогу лише окремі категорії: (особи, котрі забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл).

Кожен пасажир обов’язково:
– повинен бути у засобах індивідуального захисту (маска/респіратор).
– мати при собі та пред’ явити при вході у салон паспорт й довідку з місця роботи.

Кількість пасажирів, що можуть одночасно перевозитися у салоні автобуса/тролейбуса змінено: (у транспорті можна перевозити пасажирів в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб).

Проїзд у комунальному транспорті для пасажирів, що не входять до переліку, що визначений виконкомом СМР (у тому числі і для пенсіонерів) заборонений.

Повний текст документу: smr.gov.ua