Які номерні знаки можна зустріти на автівках Сумщини

Перші цифрові паспорти, країна в кишені – інновації не дозволяють сервісним центрам МВС лишатися поза прогресом. Нашою візитівкою на дорогах є номерні знаки.


Автопоціновувачі обожнюють «красиві» розпізнавальні таблички на бампері машини. Їх помітно, вони статусні, можуть розповісти дещо про власника. На дорогах так побільшало машин з «дивними» номерними знаками.

Звичайні номерні знаки в Україні виглядають так:

2 букви (регіон), 4 цифри (порядковий номер) й останні 2 букви (серія) на білому фоні.

Крім того, до переліку додалися номерні знаки для електромобілів – біла плашка з зеленими цифрами і латинськими літерами. Для електротаксі та електробусів – на темно-жовтому тлі.

Для «яскравих» індивідів не шкодуємо привабливих номерних знаків – платних чи індивідуальних. ІНЗ можуть містити в собі лише ті букви, які належать до української або латинської абеток, кількість символів має бути не меншою 3 і не перевищувати 8. Заборонено імітувати державні номерні знаки та використовувати нецензурні слова. Для замовлення шалених номерних знаків сюди https://e-driver.hsc.gov.ua

І, нарешті, відомчі номерні знаки. Вони складаються з 2 перших літер, 3 цифр і визначених літер в кінці з емблемою – належність до тієї чи іншої структури. Сервісні центри МВС не реєструють такі автівки, але ви можете зустріти їх на дорогах.

Номерні знаки – це не просто сталева плашка, це стан душі власника.

Слідкуйте за нашими новинами на сайті РСЦ ГСЦ МВС та сторінці в соціальній мережі Facebook.