Ямпільські депутати виявилися найспортивнішими на Сумщині

Перемогою ямпільських депутатів у загальному заліку закінчився другий день фінальних змагань у рамках Всеукраїнської спартакіади між депутатами усіх рівнів Сумської області. Вони випередили команду Великописарівського району, яка вже традиційно займає друге місце. Третю сходинку п’єдесталу завоювали депутати Глухівського району. Про це повідомляє сайт Сумської обласної ради.


Сьогодні спортсмени боролися за перемогу в іграх із шашок (жінки та чоловіки) і волейболу. Саме останні ігри викликали найбільший ажіотаж і бурхливі оплески переможцям. У фіналі грали спортсмени з Ямпільського та Сумського районів. Майже до останнього вони йшли з рівним рахунком, втім,  ямпільські спортсмени змогли обійти суперників на 2 очка.

 

Гостями змагань, як і вчора, стали відомі спортсмени, керівники області та районів. Привітав учасників спартакіади і народний депутат України Ігор Молоток.

«Два дні тривали змагання, які були дуже цікавими і динамічними, – розповів після закінчення Спартакіади перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль. – Після цих змагань ми зможемо створити бойову команду, яка, сподіваюся, впевнено і результативно зможе представити Сумщину у фіналі Всеукраїнської спартакіади депутатів усіх рівнів у Чорноморську. Дуже приємно, що в змаганнях взяли участь спортсмени і з ОТГ, і з районів. Хотілося б, щоб і в подальшому спільними зусиллями ми створювали потужні команди і спорт об’єднував усіх нас заради об’єднання України».

«Сьогодні закінчився спортивний захід, один із небагатьох, який згуртовує депутатів усіх рівнів. Коли депутати виходили на спортивні майданчики, вони забували, про партійну приналежність. І нинішня спартакіада яскраво підтвердила це, адже відомо, що формувалися команди з депутатів різних політичних сил, а, об’єднавшись, вони гідно відстоювали інтереси свого району», – зазначив депутат обласної ради Олександр Стрельченко.

Він додав, що треба займатися на місцях розвитком спорту, популяризацією здорового способу життя, створенням комфортних умов для занять спортом нашому підростаючому поколінню. Тому що саме за ним – майбутнє країни.

У підсумку змагань переможцями стали:

У змаганнях з настільного тенісу серед жінок:

І місце – Ірина Сегида (Білопільський район);

ІІ місце – Наталія Бовтута (Роменський район);

ІІІ місце – Оксана Мартиненко (Недригайлівські ОТГ).

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків:

І місце – Ярослав Романчук (Буринський район);

ІІ місце – Володимир Гусєв (Путивльський район);

ІІІ місце – Євген Івахненко (Краснопільський район).

У змаганнях з шахів серед жінок:

І місце – Ірина Панченко (Ямпільський район);

ІІ місце – Галина Костиріна (Путивльський район);

ІІІ місце – Ірина Новик (Шосткинський район).

У змаганнях з шахів серед чоловіків:

І місце – Сергій Сорока (м.Глухів, Глухівський район);

ІІ місце – Ярослав Панченко (м.Ромни);

ІІІ місце – Микола Савченко (Лебединський район).

У змаганнях з футзалу:

І місце – Ямпільский район;

ІІ місце – Великописарівський район;

ІІІ місце – Недригайлівські ОТГ.

У змаганнях з волейболу:

І місце – Ямпільський район;

ІІ місце – Сумський район;

ІІІ місце – Великописарівський район.

У змаганнях з шашок серед жінок:

І місце – Юлія Кулібаба (Тростянецький район);

ІІ місце – Віра Данилко (м. Ромни);

ІІІ місце – Олена Дяченко (Ямпільський район).

У змаганнях з шашок серед чоловіків:

І місце – Євген Шовкун (Сумський район);

ІІ місце – Віталій Линник (Буринський район);

ІІІ місце – Григорій Романенко (Ямпільський район).

Перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль подякував  господарям – Сумській обласній організації ФСК «Спартак» та Сумському державному університету за підготовку і організацію змагань, а також керівникам делегацій та безпосередньо депутатам, які знайшли час і взяли участь у спартакіаді.

З числа фіналістів обласної спартакіади буде сформовано команду, яка на початку червня вирушить захищати честь Сумщини на Всеукраїнській спартакіаді депутатів місцевих рад всіх рівнів у місті Чорноморськ Одеської області.