Юну ямпільчанку відзначили в Міністерстві юстиції України

Протягом квітня – червня проходив Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Мої права» під патронатом Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України спільно із Міністерством юстиції та за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.


11 червня в приміщенні Координатора проектів ОБСЄ були відзначені переможці конкурсу. Серед переможців була і маленька ямпільчанка, вихованка Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості Поліна Тетюра. Вона у молодшій групі зайняла почесне ІІІ місце. Тож вітаємо Полінку та її керівника Венеру Бабаєву з перемогою!

У цьогорічному нагородженні взяли участь 40 переможців з усіх куточків нашої країни. Подарунки переможцям вручили Міністр юстиції України Павло Петренко, Посол, Координатор проектів ОБСЄ в Україні Вайдотас Верба, голова Координаційної ради молодих юристів України Андрій Бутенко. Вручення пройшло в надзвичайно приємній дружній атмосфері, з учасниками проекту поспілкувалися почесні гості: працівники офісу ОБСЄ, члени координаційної ради.

Усі переможці отримали дипломи, що посвідчують їх звитягу у Всеукраїнському конкурсі, а також цінні подарунки від спонсорів проекту, повідомляє офіційний сайт обласної ради.

Діти не приховували своїх емоцій під час виконання творчого завдання, про місію свого малюнка. Для юних художників, які приїхали з усіх куточків нашої країни, організатори підготували виставку робіт переможців, цікаві вікторини, правничий квест та екскурсію по місту Києву.