Юрій Бойко: В сумській команді ОП-ЗЖ – професіонали, які не бояться відповідальності

У перший день жовтня, в рамках робочої поїздки Сумщиною, Співголова Опозиційної платформи – За життя Юрій Бойко представив команду кандидатів від ОП-ЗЖ у депутати Сумської обласної та місцевих рад, міських голів та голів ОТГ, які братимуть участь у виборах 25 жовтня.


«У нас із вами наступає відповідальний момент. Сьогодні ці вибори набувають колосального значення, бо від початку децентралізації ми розуміли, що регіони потребують більшої самостійності, а місцеві органи влади повинні стати більш авторитетними та фінансово незалежними. І завдання  вашої  команди зробити все  для  розвитку  Сумщини,  покращення  життя  людей. Адже тут   живуть   такі  працьовиті  та  красиві  люди», – сказав Юрій Бойко.

Голова регіональної організації ОП-ЗЖ Олександр Стрельченко подякував Співголові  партії за його увагу до Сумщини і розповів, що до кожної кандидатури у  списку  підходили дуже сумлінно.

«Це люди, перш за  все,  професійні  та  відповідальні,  мають свою позицію,  не бояться відстоювати свої принципи. Адже бути опозицією до влади набагато складніше, ніж слугувати їй», – зазначив Олександр Стрельченко.

Поведе команду обласних опозиціонерів на вибори екс-губернатор Сумщини Юрій Чмирь, якого по праву жителі  області  вважають кращим головою обласної державної адміністрації, оскільки за чотири роки він вивів Сумщину до п’ятірки кращих областей України.

«Я побачив команду, яка йде перемагати. Наш принцип  такий  – те, що ми обіцяли, ми маємо виконати. Я впевнений, що всі,  кого  ми  обрали,  – люди справи, і завжди роблять те, що обіцяють.  Ми йдемо на вибори не заради своїх  політичних амбіцій, а щоб зробити  нормальним  життя  людей,  вирішити їхні  проблеми. У цьому запорука для  перемоги. А ваше  завдання  не схибити перед  людьми», –   наголосив Юрій Бойко.