Юрій Бойко: Зниження вартості енергоносіїв забезпечить стабільну роботу вітчизняної промисловості

Про це народний депутат, засновник Опозиційної платформи – За життя Юрй Бойко заявив під час робочої поїздки до Сум у вівторок, 26 березня.


Він підкреслив, що зниження вартості енергоносіїв є одним з ключових чинників підвищення конкурентоспроможності українських підприємств. «Чим дешевші енергоносії, тим більш конкурентоспроможні вітчизняні підприємства. Тому зниження їх вартості є одним із головних завдань на сьогодні – від цього залежить робота української промисловості, а відтак і розвиток економіки в цілому», – сказав опозиційний політик.

«У російських підприємств газ по 70 дол., а нашим продають по 350. Кредити в Європі під 2% річних, а у нас під – 22%. Як можна конкурувати в таких умовах? Конкурують, на жаль, тільки за рахунок низької заробітної плати. А до чого це призводить? До того, що люди їдуть на Захід, їдуть в РФ, туди, де вищі зарплати. Конкурувати за рахунок низької зарплати – значить оголяти робочі місця. У підсумку виходить замкнуте коло», – сказав Юрій Бойко.

«Вихід тільки один – знижувати вартість енергоносіїв, захищати свій ринок, лобіювати на зовнішніх ринках вітчизняну продукцію – тобто робити те, що робить будь-яка нормальна держава. Але нинішню владу це не хвилює, вона лише політичними спекуляціями намагається продовжити своє існування. Після нашої перемоги на виборах ситуація кардинально зміниться – ми переломимо негативну тенденцію в економіці, надамо підтримку промисловості, а фахівці повернуться в країну», – резюмував засновник Опозиційної платформи – За життя.

Нагадаємо, раніше Юрій Бойко заявив, що при укладанні прямих контрактів без посередників, залучених нинішнім керівництвом «Нафтогазу», граничну ціну на газ можна знизити до 3800 грн за тисячу кубометрів для всіх категорій споживачів.