Юрій Бова: Включивши мене до трійки номінантів конкурсу “Людина року”, визнали успіхи Тростянця

Номінація "Людина Року Загальнонаціональна Програма" 2016 року завершилася", – написав на своїй сторінці в Фейсбук номінант на звання найкращого міського голови, очільник Тростянця Юрій Бова. 


Переможця оголосили в Національній опері України вчора, 25 березня. 

"Ще пару місяців тому ні мені, ні друзям, ні численним тростянчанам і в голову не могло прийти, що наше місто і мою особисту кандидатуру включать у перелік кандидатів на найвище визнання року в галузі "міський голова", – пише Юрій Бова. – Звісно ми стараємося і кожного року значно прогресуємо в розвитку нашого міста Тростянець. Саме за це і отримуємо численні нагороди від різних інституцій.  

Але не для нагород ми робимо щодня свою роботу, а для реального покращення життя людей, створюючи робочі місця, благоустроюючи наше місто. Результат цьогорічного конкурсу в номінаціі "Людина року": мене включили в трійку найкращих мерів. А отже визнали успіхи Тростянця, а разом з нами мерів Житомира та Краматорська. 

Саме Андрія Панкова з Краматорська вища академічна рада конкурсу обрала переможцем. Бо і я і, переконаний, і ви, друзі, добре розумієте, як важко і важливо сьогодні відновити життя кожного міста Донбасу. Саме тому вітаю Краматорськ, привітав пана Андрія Панкова, з очевидною і очикуваною перемогою!

Всім моїм вболівальникам, друзям, хочу подякувати не лише за підтримку, а і за допомогу у важкій нашій роботі. Попереду її ще дуже багато. А це значить що ми повинні все зробити, щоб після завершення війни  Тростянець був ще кращим.

Вірю що так і буде! "

Від себе вітаємо Юрія Бову з таким високим визнанням. Сумщина разом з тростянчанами переживала і вболівала за свого земляка. Втім, головна перемога – це те, що Тростянець процвітає, стає кращим і комфортним для проживання містян. І для його жителів Людиною року все одно залишиться саме їх керівник, який для міста робить дуже багато.