Юрій Чмирь: Ми підтримали конкретні справи, які реально поліпшать життя мешканців Сумщини

Розглядаючи бюджет Сумщини на 2019 рік, фракція «Відродження» в обласній раді підтримала конкретні справи — ті, яких чекають люди.


«В освіті — це ремонти опорних шкіл у районах: завершать капремонт школи в Краснопільській ОТГ, далі будуть школи Недригайлівської, Хотінської ОТГ, Ромнів. Заклади ремонтують комплексно (утеплення, заміна дахів, фасадні й внутрішні роботи). Таким чином будівлі не лише будуть оновлені, а й стануть більш енергоефективними, що дасть суттєву економію для бюджету.

Ми підтримали напрямок по капітальних ремонтах лікарень — у містах і сільській місцевості. У Сумах оновлення почалося: наша фракція «Відродження» долучилася до капремонту обласної дитячої клінічної лікарні. Наступними будуть онкологічний диспансер, геріатричний пансіонат, госпіталь ветеранів війни та ряд інших медзакладів.

Окрема увага — поліпшенню умов тренування спортсменів і молоді: це будівництво 10 сучасних футбольних майданчиків, ремонт обласних ДЮСШ, масштабне оновлення спортінвентарю.

Саме за такі конкретні речі проголосувала наша команда «Відродження». І далі ми будемо контролювати, щоб усі пункти бюджету були якісно виконані та реально поліпшили життя мешканців Сумщини», — говорить голова Сумської обласної організації партії «Відродження» Юрій Чмирь.