Юрій Чмирь: «Пишаюся сумською «кадеткою», пишаюся її випускниками!» (відео)

Екс-очільник Сумщини, депутат обласної ради Юрій Чмирь 8 червня взяв участь в урочистостях з нагоди 10-го ювілейного випуску ліцеїстів Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України.


Цього року в закладі завершили навчання 101 випускник-ліцеїст, із них більше 40% виявили бажання стати офіцерами-прикордонниками і продовжити навчання у Національній академії прикордонного відомства.

«По-батьківськи привітав Кадетський корпус із вже десятим ювілейним випуском кадетів. Пишаюся сумською «кадеткою», пишаюся її випускниками! Гордий тим, що ми встановили історичну справедливість – навчальний заклад, побудований Харитоненком, працює і розвивається у новому статусі!», — написав Юрій Чмирь на  своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, Сумський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. І. Г. Харитоненка був створений у 2007 році. 8 вересня 2011-го він був перепрофільований у Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус ім. І. Харитоненка»: навчальний заклад отримав значну фінансову підтримку з держбюджету на матеріально-технічне оснащення та оновлення навчально-методичної бази. Ініціатором таких змін і відродження кадетського руху на Сумщині став тодішній губернатор, а нині депутат обласної ради Юрій Чмирь.