Юрій Чмирь: «Соціальні об’єкти Сумщини будуть оновлені»

Депутати фракції «Відродження» у Сумській облраді внесли свої пропозиції та проголосували за бюджет-2019, який передбачає підвищення рівня соціального захисту жителів Сумщини.


«Партія «Відродження» розглядає бюджет-2019 через призму конкретних речей. В освіті – це ремонти опорних шкіл у районах: завершення капремонту школи в Краснопільській ОТГ, далі – оновлення шкіл Недригайлівської, Хотінської ОТГ та Ромнів. Заклади будуть відремонтовані комплексно – з утепленням фасадів, заміною дахів та внутрішнім оздобленням. Таким чином ми зробимо школи Сумщини більш комфортними для дітей та енергоефективними», – коментує голова Сумської обласної організації партії «Відродження» Юрій Чмирь.

За словами політика, капітально також будуть відремонтовані заклади охорони здоров’я та спорту, що не менш пріоритетно.

«Ми підтримали напрямок капітальних оновлень лікарень — у містах і сільській місцевості. У Сумах уже розпочався капремонт обласної дитячої клінічної лікарні. Наступними будуть онкологічний диспансер, геріатричний пансіонат, госпіталь ветеранів війни та ряд інших медзакладів.

Окремо хочу наголосити на поліпшенні умов тренування для молоді та спортсменів — бюджетом-2019 передбачено будівництво 10 сучасних футбольних майданчиків, ремонт обласних ДЮСШ, масштабне оновлення спортивного інвентарю», – підкреслює Юрій Чмирь.