Юрія Чмиря обрано головою фракції ОП-ЗЖ у Сумській обласній раді

Таке рішення було прийнято сьогодні, 11 грудня, на засіданні фракції Опозиційної платформи – За життя перед пленарним засіданням другої сесії обласної ради восьмого скликання. Першим заступником обрано Миколу Войтенка, заступниками – Миколу Ільченка та Дмитра Єфіменка.


«За політичну силу ОП-ЗЖ на Сумщині проголосувало близько 50 тисяч виборців, і ми маємо виправдати їхню довіру. Тому ми не просто налаштовані на роботу, а вже приступили до реалізації важливих ініціатив. Перед нами стоїть величезне завдання щодо соціально-економічного розвитку Сумщини», – зазначив Юрій Чмирь.

У кулуарах сесійної зали він розповів журналістам, що опозиціонери вже працюють над реалізацією стратегії розвитку Сумської області «Сумщина-2025». У ній прописані конкретні проєкти, які якнайшвидше треба втілювати в життя. Найголовніші з них – встановлення лінійного прискорювача в обласному онкологічному диспансері та створення реабілітаційного центру, де проходитимуть відновлення після хвороб ті, хто переніс інсульти, що мають захворювання опорно-рухового апарату, учасники АТО/ООС, що потребують реабілітації. Наразі подібного центру немає в жодній із областей України.

«У реалізацію проєкту із створення реабілітаційного центру залучатимуться кошти обласного бюджету і ведуться перемовини щодо надання фінансування «Укрексімбанком». Вже наступного тижня представник цієї фінансової установи приїде на Сумщину для більш детального обговорення цього питання, – наголосив Юрій Чмирь. – Це буде першим кроком до виконання взятих на себе передвиборчих зобов’язань, з якими наша команда йшла на вибори».

Уже наступної сесії обласної ради ці проєкти опозиціонери планують винести на розгляд депутатів.