З Росії до України не потрапили 16 ящиків з продукцією ветеринарного призначення

На кордоні з Росією прикордонники Сумського загону виявили товари народного споживання. 


Цієї ночі у Великописарівському районі прикордонники відділу «Велика Писарівка» спільно з військовослужбовцями мобільного підрозділу Сумського загону попередили спробу незаконного переміщення через російсько-український державний кордон товарів народного споживання.

Реалізовуючи завчасно отриману від дільничного інспектора прикордонної служби інформацію про можливу протиправну діяльність, прикордонний патруль, перевіряючи ділянку держрубежу в районі населеного пункту Дмитрівка, в безпосередній близькості від кордону виявив 16 ящиків з продукцією ветеринарного призначення. Весь товар мав російське походження, на що вказує відповідне маркування.

Попередньо встановлено, що даний вантаж був незаконно переміщений через кордон з території Росії на територію України шляхом перевантаження через інженерні загородження.

Наразі весь товар доставлений до прикордонного підрозділу, встановленим порядком буде переданий компетентним правоохоронним органам. Прикордонники вживають комплекс невідкладних заходів щодо встановлення осіб, причетних до вказаної протиправної діяльності.