«З Україною в серці»: у Сумському НВО провели патріотичний фотоконкурс до 25-річчя Незалежності

У ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» підбили підсумки патріотичного арт-проекту «З Україною в серці», приуроченого до Дня Незалежності держави.


Кількість учасників виявилася вельми символічною – продемонструвати любов до рідної країни за допомогою фотознімків і колажів цього разу вирішили 25 креативних представників трудового колективу.

Фотоконкурс із національним колоритом відбувся на підприємстві удруге. Проте заводчани в черговий раз змогли здивувати і журі, і своїх колег-машинобудівників оригінальними смисловими роботами. «У конкурсних знімках відображена не лише краса нашого рідного краю. В них простежується, наскільки важливо всім нам жити у мирі й суверенній державі, бути господарями на своїй землі. На жаль, за незалежність доводиться платити дуже високу ціну. Але ми щиро віримо, що Україна здолає всі перешкоди, котрі постали на її шляху, і розквітне з новою силою», – зазначив під час церемонії нагородження учасників патріотичного фотоконкурсу генеральний директор ПАТ «Сумське НВО» Олексій Цимбал.

За словами голови профспілкового комітету «Машметал» Івана Совгіри, надані в рамках цього арт-проекту фотографії стали черговим яскравим підтвердженням, що наша країна дуже багатогранна та мальовнича. «Обрати кращі роботи виявилося досить складно, тому вже традиційно ми вирішили заохотити пам'ятними сувенірами всіх без винятку конкурсантів. І, безумовно, підготували особливі призи», – додав він. Таких ексклюзивних презентів чотири. Адже, за задумом організаторів, у даному творчому змаганні тріумфують відразу двоє заводських фотомитців: одного обирає журі, а іншого – всі бажаючі співробітники підприємства за допомогою Інтернет- голосування.

Крім того, компанію переможцям складають володарі почесних другого та третього місць. Цього разу четвірку фаворитів очолили Лариса Лисенко та Марина Ликова. Лариса удостоєна першого призу від журі за чарівний знімок «Моя Україна – то сонця краплина», а ось Марина, яка підготувала на конкурс чуттєвий, із глибоким змістом фотоколаж «Вітрила надії», вийшла в беззаперечні лідери народної номінації. Причому вже другий рік поспіль! Про тріумф у патріотичному арт-проекті цим креативним заводчанкам будуть нагадувати чудові вишиванки.

Задоволені своїми нагородами й інші призери. Так, Олена Маландій за колаж «Соняшник – то, справді, диво з див, квітка, зачарована на сонце» удостоєна срібла конкурсу. Для неї Сумське НВО підготувало чудовий набір – вишиті українськими орнаментами рушник, фартух та кухонну рукавичку. На третьому рядку розмістився Сергій Чирва зі своєю фотороботою «Народжені Україною: батькові іменини – в День Незалежності, а син з’явився на світ у День Конституції». В якості презенту він отримав прекрасну настінну композицію в етно-стилі.