За фактом блокування залізничних шляхів у Конотопі поліція розпочала кримінальне провадження

Провадження відкрито за ч. 1 ст. 279 (Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства) Кримінального кодексу України. До того ж, є звернення Конотопського відділення Укрзалізниці про нанесені збитки через зупинку вантажних потягів.


Сьогодні народні депутати України, які разом із своїми прихильниками влаштували протестну акцію в районі колієпроводу по проспекту Миру, 38 в Конотопі, зупинили два українських вантажних потяги. Один – на чотири хвилини, інший – більше, аніж на годину.

Начальник Головного управління поліції області Микола Лушпієнко, який також перебуває на місці події, закликав учасників блокади вирішувати питання виключно у правовому полі, не блокувати рух залізниці і проводити заходи мирно, не порушуючи закон та громадський порядок.

В поліції по даному факту відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст 279 (Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства) Кримінального кодексу України.

Санкція цієї статті передбачає штраф від 50 до 150 неоподаткованих мінімумів громадян, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до 3-х років. Слідство триває, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.