За клопотанням прокуратури взято під варту 24-річного молодика, який жбурнув у поліцейського пляшку з кислотою

Глухівським відділом Шосткинської місцевої прокуратури повідомлено про підозру 24-річному жителю Глухівського району, який жбурнув у поліцейського пляшку з кислотою, повідомляють в Сумській обласній прокуратурі.


За клопотанням прокуратури рішенням Глухівського міськрайонного суду від 15 травня 2019 року йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Подія сталась у м. Глухів 13 травня 2019 року близько 23.00. Підозрюваний, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, разом з друзями стояв біля зупинки громадського транспорту. У цей час повз них проходив дільничний офіцер Глухівського відділу поліції, який у вільний час разом зі своєю дівчиною проводжали додому її подругу. Підозрюваний безпричинно став викрикувати слова грубої нецензурної лайки в бік правоохоронця. Поліцейський зробив зауваження молодику і пішов до будинку. А коли через декілька хвилин правоохоронець разом зі своєю дівчиною вийшли із будинку і знову проходили повз підозрюваного, той знову почав викрикувати нецензурні слова, а потім жбурнув у нього пляшку з речовиною, яка за попередніми даними є силікатною кислотою.

«Підозрюваний вже не вперше потрапляє в поле зору правоохронців, до цього він був двічі засуджений. За останнім вироком за крадіжку він отримав 3 роки позбавлення волі з випробувальним терміном 2 роки. Цього разу він може потрапити за ґрати на 7 років», – розповів начальник Глухівського відділу Шосткинської місцевої прокуратури Антон Прокопенко.