За крісло голови Путивльської ОТГ позмагаються четверо кандидатів

Завершено реєстрацію кандидатів на посаду голови Путивльської міської ОТГ та депутатів. І «Путивльські відомості» підготували для читачів список тих, хто буде змагатися за наші з вами голоси.


Отже, на посаду голови балотуються:

– ВОЛКОВ Валерій Валентинович, самовисуванець, 1955 р.н., діючий голова Путивльської міської ради, заснував та до 2015 р. очолював Сільськогосподарський споживчий кооператив «Ярославна».

ЯКИМЕНКО Роман Юрійович, Сумська регіональна організація Політичної партії «Слуга народу», 1972 р.н., заснував і очолює підприємство з виробництва кукурудзяних паличок ТОВ “Якименко”.

– ГАВРИЛЬЧУК Костянтин Миколайович, Путивльська районна організація політичної партії «Українське об’єдання патріотів – Укроп», 1989 р.н., перший заступник Путивльського міського голови.

БИРЯК Михайло Васильович, Путивльська районна партійна організація ВО «Батьківщина», 1963 р.н., заступник голови Путивльської районної державної адміністрації.

Планував зареэструватися ще один кандидат Волков Володимир Миколайович. Документи на реєстрацію  принесла від його імені уповноважена особа, розповівши, що сам кандидат наразі знаходиться в київській лікарні і не може прийти. Але у виборчій комісії попередили: самовисуванці, згідно із Законом України «Про місцеві вибори», мають пред’являти документи лише особисто.

У виборчій комісії додають, що перед засіданням неодноразово намагалися додзвонитися, як самому кандидату, так і його довіреній особі – але, безрезультатно, трубку ніхто не брав. В результаті, виборча комісія відмовила Волкову Володимиру Миколайовичу в реєстрації на посаду голови Путивльської міської ради через порушення ним встановленого порядку висування кандидатів.