За матеріалами співробітників УВБ ТО ДФС у Сумській області відкрито 3 кримінальні провадження

Про це повідомив Костянтин Нілов, в.о. начальника управління внутрішньої безпеки територіальних органів ГУ ДФС у Сумській області. 


За словами керівника підрозділу ДФС Сумщини, працівниками управління проведено 9 тематичних перевірок щодо  можливих фактів протиправних дій співробітників ДФС у Сумській області та Сумської митниці.  Як результат,   виявлено 4 порушення, внаслідок чого стосовно 11 співробітників ГУ ДФС у Сумській області та Сумської митниці ДФС застосовані  заходи дисциплінарного та фінансового впливу.

Дуже важливо, що серед співробітників органів ДФС у Сумській області протягом січня-лютого 2018 року корупційних проявів чи фактів отримання неправомірної вигоди не допущено.

– Оцінюючи корупційні ризики у підрозділах ДФС у Сумській області, слід зауважити, що до 1 квітня триває кампанія подання електронних декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік, – говорить Костянтин Нілов. – Як показують результати перевірки стану декларування за 2016 рік, наші колеги відповідально та з розумінням поставились до електронного декларування. Грубих порушень не було, зафіксовано лише поодинокі факти неподання декларацій, порушення термінів подання декларацій при звільненні зі служби.

Підрозділ УВБ територіальних органів ДФС у Сумській області звертається до платників податків, які є можливими свідками корупційних проявів у системі податкових та митних органів, неупереджено та відверто відреагувати на такі події. Саме ваші звернення надають можливість не допустити правопорушення та зробити роботу державних органів більш прозорою та ефективною.Телефонуйте на номер (0542)58-51-30.