За пів року жителі Сумщини витратили на нові авто 23 млн доларів

Впродовж січня-червня у Сумах та області зареєстрували 865 нових автомобілів загальною вартістю 23 млн доларів.


Позашляховики і кросовери становили 78% від загальної кількості проданих авто в регіоні.
Дизельними двигунами були обладнані 26% автомобілів. Середня ціна склала 26 500 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, – повідомляє прес-служба сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішим брендом було Renault. У регіоні з початку року придбали 145 таких автомобілів на суму 2,5 млн доларів. Кросовери Kia Sportage та Renault Duster стали бестселерами серед моделей. Крім них часто купували Toyota RAV4.

Загалом впродовж січня-червня в Україні зареєстрували 48 000 нових автомобілів на загальну вартість 1,5 млрд доларів. Це на 23% більше, ніж в аналогічний період минулого року. Серед усіх зареєстрованих в Україні авто були й автомобілі преміум-сегменту: 4 Rolls-Royce Cullinan; 1 Rolls-Royce Wraith; 1 Rolls-Royce Ghost; 9 Bentley Continental GT; 5 Bentley Flying Spur та 1 Aston Martin DB11.

Нагадаємо, у травні у Сумах та області придбали 145 нових автомобілів на суму 4,3 млн доларів, найпопулярнішою маркою серед яких було Kia. Серед моделей тоді найбільшу кількість продажів отримали Kia Sportage, Suzuki SX4 і Renault Duster.