За півроку платники податків Сумщини сплатили 4,7 млрд гривень податків і зборів

Про це повідомляє Олексій Мазуренко, начальник ГУ ДФС у Сумській області.


Працівники фіскальної служби Сумщини забезпечили надходження 2,8 млрд грн податків до державного бюджету. Сума перевищила минулорічні показники на 775,3 млн. грн, або на 39 відсотків. 

До місцевих бюджетів протягом січня – червня 2017 року сумчани сплатили майже 1,9 млрд грн. Ця сума сплачених податків порівняно з минулорічними показниками теж збільшилася на 30 відсотків або на 454,1 млн. гривень.

За словами очільника ГУ ДФС у Сумській області, приріст надходжень забезпечено з податку на доходи фізичних осіб; рентної плати за спеціальне використання води; рентної плати за користування надрами; податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; податку на нерухоме майно в частині плати за землю; транспортному податку; єдиному податку; екологічному податку та по іншим надходженням.

Надходження єдиного соціального внеску теж збільшилися і склали 1,5 млрд гривень, що на 420,5 млн. грн або на 37,6 відс. більше надходжень відповідного періоду 2016 року.

– Ми не зупиняємося на досягнутому, адже з липня розпочала свою роботу система моніторингу ризиків та блокування податкових накладних, – говорить Олексій Мазуренко. – Очікуємо збільшення надходжень за рахунок зменшення схемного кредиту і сплати реальних податкових зобов’язань до бюджету.