За сприяння депутата Віктора Ладухи на Буринщині ремонтують дорогу

За сприяння депутата Сумської обласної ради, фракції ВО "батьківщина" Віктора Ладухи на Буринщині розпочато ремонтні роботи дорожнього покриття у селищі Леонтівка. 1, 5 км дороги було вирівнянено, пролито емульсією та покрито асфальто-бетонним настілом.


Буринське селище  має не велику кількість населення, але громада села завдячує обласному обранцю за облаштування проїжджої частини, яка вже більше 20 років не ремонтувалася. Крім цієї дороги, мешканці Буринщини розраховують на капітальний ремонт дорожнього покриття на автомобільному сполученні Буринь – Конотоп, де у цьому році не зроблено навіть ямкового ремонту.

Також вони додають, що Віктор Ладуха, як ніхто в районі, допомагає ремонтувати дороги, закуповує дрова та навчальний інвентар для сільських шкіл, відновлює інфраструктуру в населених пунктах, домагається виплат зарплат медикам та освітянам Буринщини, допомагає учасникам АТО та іншим громадянам.

Саме завдяки депутату-батьківщинівцю в Бурині будується храм Святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії для парафіян УПЦ КП. На ньому вже встановлено дзвіницю та хрест, повністю оздоблено зовнішній фасад, проводяться внутрішні ремонтні роботи. Планується, що вже цієї осені храм запрацює.