Заклади освіти Роменщини отримали три нові шкільні автобуси

Ключі від нового шкільного  автотранспорту освітянам передали голова облдержадміністрації Роман Грищенко разом з народним депутатом України Максимом Гузенком. З державного бюджету для купівлі автобусів виділили 2 млн 523 тисячі гривень, із місцевого – 2 млн 970 тисяч гривень.


«Забезпечення автотранспортом – не менш важливе питання, ніж капітальний ремонт та створення комфортних умов унаших навчальних закладах. Тож обласна влада, в свою чергу, і надалі сприятиме та підтримуватиме всі ініціативи і проєкти, спрямовані на вдосконалення галузі освіти на Сумщині» – відмітив Роман Грищенко.

У Роменському районі до шкільних маршрутів уже залучено 24 нові автобуси, але через велику віддаленість навчальних закладів такої кількості транспорту все одно не вистачало. Тож місцевими органами влади було вирішено придбати додатково ще три нових автобусиза кошти державної субвенції у співфінансуванні з місцевими бюджетами.

У свою чергу народний депутат України Максим Гузенко відмітив, що освітні послуги мають бути і якісними, і доступними для кожного. І те, що сьогодні автопарк «шкільних автобусів» Роменщини поповнився ще трьома автобусами для забезпечення підвезення учнів, є дуже важливою підтримкою з боку держави для надання нашим дітям якісних освітніх послуг.

Голова Роменської райдержадміністрації Денис Ващенко висловив подяку всім, хто доклав максимум зусиль, аби нові і комфортні «шкільні автобуси» возили дітей на Роменщині.

«Завдяки тісній співпраці голови облдержадміністрації Романа Грищенка з народними депутатами від Сумщини ми досягнули мети – створили комфортні умови для задоволення освітніх потреб наших дітей», – зазначив очільник району.

Нові автобуси забезпечені всім необхідним для перевезення дітей, зокрема, передбачені місця для учнів з особливими фізичними потребами. Наразі до освітніх закладів Роменщини здійснюється підвезення 748 учнів.