Зеленський до Сум не приїде, утім голову ОДА представлять

Інформація мера Сум про те, що сьогодні в обласний центр приїде президент України Володимир Зеленський, не підтвердилася.


Щоправда голову Сумської ОДА таки представлять. Ним, за інформацією, стане Роман Грищенко, а презентує його жителям Сумщини перший заступник очільника офісу президента Сергій Трофімов.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України на засіданні 29 січня затвердив кандидатуру Романа Грищенка на посаду голови Сумської обласної державної адміністрації.

Згідно з декларацією, Роман Грищенко одружений та має двох дітей. Проживає у Харкові, у службовому житлі, та володіє землею на Миколаївщині. Йому належить автівка Toyota Land Cruiser Prado 2008 року.

Роман Грищенко з 2017 року працював військовим прокурором Харківського гарнізону. До призначення на Харківщині був військовим прокурором Київського гарнізону. В органах військової прокуратури працює понад 13 років. Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи, — 673 197 грн. Також Грищенко має заощадження — 970 тисяч гривень та 28 тисяч доларів.

Джерело: debaty.sumy.ua