Жителі Добрянського, що на Великописарівщині, відсвяткували День села

Щороку добрянчанам хочеться відзначити свято якнайкраще, зокрема згадати невтомних трудівників, подякувати людям похилого віку, зробити цікавою програму для дітей, підготувати гарний концерт із запрошенням артистів з інших населених пунктів.


Цьогоріч урочистості з нагоди 352-ї річниці від першої згадки населеного пункту розпочалися з хвилини мовчання за полеглими захисниками України. На щастя, з Добрянського ніхто не загинув у зоні АТО/ООС, але мешканці села вдячні військовим за мир.

Із родинним святом вітала усіх односельців староста сіл Добрянське і Сидорова Яруга Лідія Севідова, секретар Великописарівської селищної ради Володимир Леонов. Вони дякували за працю, за любов до рідного краю, за розуміння. Віншували старожилів – а тих, кому вже за 90 років, у селі дев’ять. Дякували багатодітним родинам, яких у Добрянському п’ять. Усім бажали здоров’я і добробуту.

Почесним гостем свята став перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко.

У своєму вітальному слові він зазначив, що з вже понад 5 років приїжджає з великою радістю і відкритим серцем до Добрянського, бо прикипів душею до цього краю. «Мені подобаються ваша щирість і гостинність, уміння працювати й відпочивати. Мені хочеться допомагати вашому селу, аби життя у ньому було кращим. І в силу своїх можливостей я намагаюся вирішувати проблеми, з якими до мене звертаються жителі. Сьогодні, у цей святковий день, дякую усім мешканцям за розвиток Добрянського, за те, що своєю працею збагачуєте рідне село, а молоді за те, що не полишає рідний край. Особливі слова подяки – старшому поколінню, яке зберігає традиції і примножує їх, яке передає свій досвід і мудрість молоді. Хочу подякувати багатодітним матерям, які виховали п’ятеро і більше дітей. Тож хочу побажати, аби молодь брала приклад і народжувала. Бо коли в селі є діти, воно живе і процвітає».

Кожній сім’ї Олександр Стрельченко побажав здоров’я, щастя і благополуччя. Він вручив відзнаку Сумської обласної ради – годинник, колишньому старості Добрянського В’ячеславу Севідову і передав власні кошти на розвиток дитячого спорту в селі.

Окрім добрих вітальних слів на адресу жителів села, усі мали змогу оглянути виставку неповторних витворів декоративно-ужиткового мистецтва, насолодитися прекрасним концертом, який підготували як місцеві виконавці, так і гості з Рябини та Великої Писарівки.

Солодощі, дитяче «татуювання», гірки, батути – створювали настрій місцевій малечі. Для молоді підготували дискотеку.

Веселий настрій панував тут увесь день, а всі причетні отримали позитивний заряд енергії.