Жителі Сумщини з початку року купили нових авто на 10 млн доларів

У першому кварталі поточного року у Сумах та області придбали 360 нових автомобілів. Сума покупок становила 10 млн доларів США.


Лідером серед брендів у січні-березні був Renault. Майже 80 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у регіоні. Крім цих авто часто обирали Toyota, Kia, Skoda і Nissan, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Кросовер Renault Duster отримав найбільшу кількість продажів серед моделей і покрив 12% ринку.

Також у регіоні часто реєстрували Kia Sportage і Toyota RAV4.

Майже 80% зареєстрованих автомобілів – кросовери. Частка авто, що обладнані дизельними моторами склала 27% ринку, а середній об’єм двигуна становив 1,9 л. Автомобілі з ціною від 17 до 35 тис. доларів отримали долю ринку 58%. Середня ціна кожного автомобіля, який зареєстрували у
першому кварталі, перевищила 27 тис. доларів.

Загалом у першому кварталі поточного року українці придбали 21 000 нових автомобілів. Сума покупок становила 660 млн доларів США. Лідером серед брендів у січні-березні був Toyota, а серед моделей – Toyota RAV4. Найдорожчими автомобілями першого кварталу були Rolls-Royce Cullinan і
Wraith (кожна майже по 500 тис. доларів); один Aston Martin DB11 (270 тис. доларів) і два DBX (по 260 тис. доларів), три Bentley Flying Spur, три Continental GT і п’ять Bentayga (вартість кожної становить майже по 300 тис. доларів).

Нагадаємо, впродовж 2020 року, в Сумах та області реалізували 1 500 нових автомобілів на загальну суму понад 40 млн доларів. Тоді бестселером також був кросовер Renault Duster.