Жителів Сумщини закликають відмовитися від куріння

У рамках цього Дня Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України та Центр громадського представництва «Життя» проведуть флешмоб та опитування громадськості.


Організатори події та журналісти поспілкуються з жителями обласного центру – проведуть невелике опитування щодо сприйняття пачки сигарет, що зараз є в Україні, у порівнянні зі стандартизованою упаковкою, що запроваджена в багатьох країнах (Словенія, Австралія, Канада, Франція, Велика Британія та ін.).

Міжнародний день відмови від куріння на Сумщині відзначатимуть 21 листопада  з 10.00 до 12.00 на Покровській площі поруч з Альтанкою в Сумах. Подібні активності будуть проводитися в 10 регіонах та м. Київ.

Довідково. Міжнародний день відмови від куріння (No Smoking Day), відзначається щорічно в третій четвер листопада в більшості країн світу. Мета заходів – зниження поширеності тютюнової залежності, залучення до боротьби проти куріння всіх верств населення і лікарів усіх спеціальностей, профілактика тютюнокуріння та інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я. В 2019 році Міжнародний день відмови від куріння відзначається 21 листопада.