Жителям Сумщини надходять фейкові смс про прибуття до військових частин

Міністерство оборони заявляє, що Російська Федерація розсилає від імені українського оборонного відомства SMS-повідомлення жителям межують з нею областей України із закликом прибути в найближчу військову частину. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства в Facebook.

“За наявною інформацією, сьогодні, 27 листопада 2018 року, жителям Путивльського району Сумської області, який територіально межує з державним кордоном Російської Федерації, від імені Міністерства оборони України надходять SMS-повідомлення з пропозицією прибути в найближчу військову частину”, – розповіли в Міноборони.

У повідомленні наголошується, що Міноборони не має ніякого відношення до розсилки подібних повідомлень і Збройні сили ніколи не вдавалися до подібних заходів інформування громадян.

“Зате є чимало прикладів розсилки спам-повідомлень російсько-окупаційними військами і незаконними збройними формуваннями, які підтримуються Росією на території Донецької та Луганської областей. Тому ця тактика окупанта-агресора вже відома”, – сказано в ньому.

У Міноборони підкреслюють, що подібні дії є черговим проявом агресії Росії щодо України.

Відомство закликає громадян довіряти тільки офіційній інформації і повідомляти компетентним органам про подібні випадки для належного реагування на інформаційну агресію.

Джерело: strana.ua