Журналісти “Народної трибуни” у Глухові обіцяли викинути з вікон представників міської влади?

Саме це стверджував міський голова Глухова Мішель Терещенко на засіданні в обласній раді, яке стосувалося роздержавлення комунальних ЗМІ.


Він наголошував на тому, що колектив газети зайняв неконструктивну позицію, обумовлену політичними поглядами. "Працівники редакції влаштували політичне шоу за участю "Волі народу" і не дали можливість представити колективу нового керівника. Були заблоковані всі входи до редакції, лунали обіцянки повикидати з вікон представників міської влади. Коли я, як міський голова, приїхав до редакції, також не зміг потрапити в приміщення, – розповів присутнім Мішель Терещенко і назвав газету інструментом пропаганди Андрія Деркача (народний депутат України, ред.).

Тільки-но Президент підписав Закон України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації", депутатський корпус Глухова у грудні минулого року своїм рішенням звільнив з посади головного редактора "Народної трибуни" Світлану Халимоненко, потім й інших журналістів, призначивши тимчасового керівника. Саме його колектив і не пустив до редакції. Далі було ліквідоване комунальне підприємство, і все майно редакції залишилося у власності міста. Відтак газета працює окремо у звичайній квартирі, але у світ виходить. 

На розгляді в судах по газеті вже 11 справ, головний редактор і 8 журналістів поновлені на роботі, суд задовольнив позов про виплату зарплати колективу. 

Світлана Халимоненко говорить, що газета, яку вона очолює, лише рік не дожила у своєму статусі до 100-річчя і назвала дії міського голови політикою подвійних стандартів. "Бо він хоче, щоб на сторінках газети писали лише про нього і не терпить, коли виходить інформація про інших людей або політичні сили", – зазначила редактор видання.

Конфлікт триває.

Нагадаємо, нещодавно, у Всесвітній день свободи преси Національна Спілка журналістів України оприлюднила прізвища «ворогів реформування преси», а саме посадовців, які у різний спосіб чинять спротив виконанню Закону про роздержавлення. Серед 13 «ворогів» з усієї України є і представник Сумщини – мер Глухова Мішель Терещенко. До списку він потрапив через тривалий конфлікт з місцевою газетою «Народна трибуна».

http://www.everyday.sumy.ua/do-vorogiv-reformuvannya-presi-vvijshov-odin-iz-miskix-goliv-sumshhini/