Зловмисники залишили жителів Верхньої Сироватки без блакитного палива

Ввечері 17 жовтня, невідомі особи самовільно втрутились в систему газопостачання, перекривши засувку на газопроводі високого тиску до с. В. Сироватка Сумського району. Розподіл газу обмежений до 211 домоволодінь.


17 жовтня о 16.30 на лінію аварійно-диспетчерської служби «104», надійшло повідомлення від споживачів с. Верхня Сироватка з інформацією про відсутність газопостачання. Оперативно прибувши на місце події, бригада аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Сумигаз» виявила факт несанкціонованого втручання в систему газопостачання – перекриття засувки на газопроводі високого тиску. У результаті неправомірних дій без газу залишились 211 домоволодінь.

Просимо всіх споживачів бути обачними і перекрити в приміщеннях крани перед газовими приладами для недопущення потрапляння повітря до газових мереж.

Після виконання регламентних робіт розподіл газу буде повністю відновлено.

ПАТ «Сумигаз» закликає клієнтів з порозумінням поставитися до тимчасових незручностей та 18 жовтня сприяти газовикам у доступі до помешкань під час відновлення розподілу газу. І вкотре наголошує і застерігає: самовільне втручання в роботу газових мереж та приладів може мати серйозні наслідки для здоров’я та життя людей, а тому вдаватися до таких дій категорично заборонено.