Знову “аварія”: пенсіонер віддав шахраям 128 тисяч грн

Літньому жителю Глухова подзвонили невідомі і повідомили про ДТП, в яку начебто потрапила його донька. За їх словами, вона стала винуватицею аварії, в якій постраждала стороння людина. І тепер на лікування потерпілого необхідні значні кошти.


Пенсіонер отримав чітку інструкцію, яким саме чином він повинен передати кошти: біля дому старенького на нього очікував невідомий чоловік, який, забравши пакунок з грошима, поїхав у невідомому напрямку. Лише ввечері того ж дня у телефонній розмові з донькою чоловік зрозумів, що став жертвою шахраїв. Пенсіонер одразу ж звернувся до правоохоронних органів.

Наразі в поліції тривають попередні перевірки, за результатами яких буде вирішене питання стосовно відкриття кримінального провадження.

Працівники поліції в черговий раз застерігають громадян не довіряти незнайомцям, бути більш обачними у телефонних розмовах, особливо коли мова заходить за гроші. І в разі подібних дзвінків негайно класти слухавку та телефонувати на спецлінію поліції «102» – оператор перевірить отриману вами інформацію і надасть вам всю необхідну допомогу.

Відділ комунікації поліції Сумської області