Знову перевізник у Сумах офіційно відмовляється надавати послуги на 51-му маршруті

Перевізник, який надає послуги на 51-му маршруті "Прокоф'єва-Нижнє Піщане", відмовляється від роботи через збитковість маршруту.


Він пропонує встановити вартість проїзду від Прокоф'єва до заводу АЕН і в зворотньому напрмку 4.50 грн, від Прокоф'єва, заводу АЕН до Н.Піщаного ті в зворотньому напрямку – 6грн, для дітей – 3 грн.

Якщо міська рада не погодить такий тариф, перевізник буде вимушений відмовитися від нього.

З цього приводу одразу з'явилися коментарі у мережі Фейсбук. Транспортники пишуть: "Поки так звані активісти кричать про надприбутки маршрутників, при цьому не вилазячи з-за кордону, ще один перевізник офіційно відмовляється від маршруту".

"Я розумію, що тема хороша для піару – але навіщо ж під шумок знищувати транспортну систему?", – задається питанням Андрій Міненко.

Він пропонує активістам, щоб нарешті зняти всі плітки про мільярди перевізників, провести аудит. Тільки зробити це потрібно об'єктивно, вважає він, а не так як деякі – проїхалися в годину пік і нате вам тариф по 1,5 гривні (так якщо ти такий розумний, візьми собі цей маршрут і працюй, зашибають бабліще!).

"Я пропоную провести аудит, але довірити цю справу, наприклад, польській компанії, або литовській, або німецькій – взагалі тих країн, про які ви, активісти, кричіть всюди в тему і ні. Нехай іноземці все порахують і раз і назавжди знімемо це питання! Якщо ви дійсно, активісти, виступаєте за справедливість, то впевнений підтримайте мене. А якщо ж ні – ну значить така вам і ціна …", – вносить пропозицію транспортник.

Лист