Зняли порчу за 11 тисяч гривень

Одинадцять тисяч гривень втратила старенька жителька Путивля, повіривши двом «знахаркам», що взялися зняти порчу з її житла. Зараз працівники поліції розшукують зловмисниць та сподіваються на допомогу небайдужих громадян.


Учора до працівників Путивського відділення поліції звернулася за допомогою 80-річна місцева жителька. Старенька розповіла: дві смагляві незнайомки буквально за  двадцять хвилин під приводом зняття порчі зайшли до її будинку і виманили в неї 11 000 грвивень. 

Сьогодні слідчі за даним фактом вже відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому), в рамках якого встановлюються особи підозрюваних та їх місцеперебування. 

На вигляд першій жінці 50 років, зростом близько 180 см., міцної статури, була одягнута в темну спідницю та блузку. Другій жінці на вигляд 45 років, зрістом 175 см., середньої статури. Обидві мають смагляву шкіру, розмовляють суржиком, мають темне волосся. 

Працівники поліції застерігають громадян від легковажної довіри до подібного роду «ворожок», «цілительок» і «знахарок», та сподіваються на допомогу громадян у встановленні зловмисниць, що обдурили стареньку путивлянку. В тому разі, якщо хтось з них бачив цих жінок, чи має інформацію про їх місцеперебування, або бачив при пересуванні транспортом, прохання повідомити про це, звернувшись до Путивльського відділення поліції за адресою: 41500, Сумська обл., м. Путивль, просп. Іоана Путивльського, 42, або за телефонами: (05442) 5-46-61, (050) 307-98-17. 

Відділ комунікації поліції Сумської області