Звіт депутата Сумської обласної ради VIII скликання Войтенка Миколи Григоровича за 2021 рік

Я, Войтенко Микола Григорович, обраний депутатом Сумської обласної ради восьмого скликання від Політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” по Шосткинському виборчому округу, виконую свої депутатські повноваження на підставі доручень виборців та представляю інтереси жителів Шосткинського району Сумської області.


Беру активну участь у житті мешканців свого округу шляхом вирішення існуючих проблем. Запорукою ефективності моєї депутатської діяльності є постійний діалог з людьми, вивчення їхніх проблем і побажань, і намаганні їх вирішити.

За звітний період мною проведено 7 особистих прийомів громадян та 16 зустрічей з трудовими колективами. Результатом спілкування стали звернення виборців (23 лише письмових) до мене як до депутата. Всі звернення (і усні також) опрацьовані, по більшості з них вирішені питання, які порушувалися

Всі депутатські кошти, виділені Сумської обласної радою на виконання депутатських повноважень, направлені на лікування хворих в 11 родинах.

Направлено 5 депутатських запитів щодо вирішення проблем округу та його жителів. Всі запити були підтримані на сесії депутатами Сумської обласної ради.

14 разів брав участь на місцевому телебаченні (ATV, СТС) в обговоренні проблем регіону та пошуку їх вирішення.

Підготовлено та направлено звернення до вищого керівництва країни щодо збільшення фінансування медичної галузі, відновлення пільг чорнобильцям, зменшення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги, забезпечення твердим паливо незахищених верств населення, повернення державного регулювання цін на продукти харчування та товари першої необхідності.

Долучився до боротьби за збереження в м. Шостка «Госпіталю інвалідів та ветеранів війни», «Медичного коледжу».

За мого сприяння та за моєю ініціативою виділено кошти з обласного бюджету:

 • 2,5 млн гривень на закупівлю шкільного автобуса та 500 тис. гривень на обладнання для приготування їжі Шосткинському ліцею-інтернату спортивного профілю;
 • 1,23 млн гривень на ремонт каналізаційного колектора від вул. Короленка до головної КНС в м. Шостка;
 • 1,611 млн гривень на реконструкцію водоскидної споруди водосховища в с. Голубівка (колишнього Середина-Будського) Шосткинського району;
 • 7,8 млн гривень на утилізацію небезпечних хімічних засобів, що зберігаються на території Шосткинського району;
 • 10,0 млн гривень (кошти Державного фонду регіонального розвитку) на комплексну термомодернізацію ДНЗ «Казка» в  м. Шостка;
 • для проведення поточного ремонту автодороги Шостка – Зноб-Новродське – Середна-Буда;
 • для проведення поточного ремонту автодороги О191705 Шостка – Чапліївка – Погорілівка – Реутинці;
 • для проведення поточного ремонту дороги по провулку Чехова, по вулицях Вороніжська, Кожедуба в м. Шостка;
 • для проведення поточного ремонту дороги по вулиці Путивльська в м. Глухів;
 • для проведення поточного ремонту дороги по провулку Чехова, вулиці Вороніжська в м. Глухів;
 • на постійній основі підтримую дієву співпрацю із громадськими організаціями ветеранського, чорнобильського спрямування, а також з громадськими об’єднаннями інвалідів тощо.

Брав участь у всіх пленарних засіданнях сесій Сумської обласної ради та засіданнях постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Неодноразово брав участь в загальнодержавних протестних акціях проти підвищення комунальних тарифів, підвищення цін на товари першої необхідності, антинародної політики чинної влади.