Зворотний зв’язок: Опозиціонери Сумщини звітують перед виборцями, а люди, в свою чергу, жаліються, що зневірилися у чинній владі

Депутати місцевих рад Сумщини звітують перед виборцями. Про зроблені справи вирішили розповісти, опублікувавши  звіти у  партійному бюлетені. Їх роздають жителям населених пунктів у агітаційних наметах. Такий формат дозволяє не лише передати друковане видання з рук у руки, а й поспілкуватися, дізнатися про проблеми, які турбують людей.


«Наша політична сила – це не проєкт-одноденка, це потужна партія, яка спілкується з виборцями, чує їх, допомагає, відстоює їхні права», – наголосив голова Сумської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, перший заступник голови обласної ради Олександр Стрельченко.

Зокрема  він  зазначив,  що  представники  ОП-ЗЖ  працюють  системно, перебуваючи у постійному контакті з мешканцями Сумщини.

«Для спілкування з людьми, ми використовуємо різні формати: від громадських приймалень до  соціальних мережах. Агітаційні намети – один з інструментів, завдяки якому ми дізнаємося, які проблеми хвилюють мешканців регіону, та запрошуємо їх приєднатися до наших численних ініціатив», –  сказав  політик.

Головне питання, яке наразі турбує мешканців Охтирки та Шостки (саме у цих містах стоять агітаційні намети), – мир в Україні. Люди дуже схвильовані,   кажуть, що втомилися від тотального психозу щодо військової загрози, бо наразі болючіша – економічна криза.  Вони скаржаться на непідйомні тарифи, катастрофічне зростання цін, низькі субсидії та пенсії, відсутність соціального захисту. А ще, жаліються, що вже зневірилися в очікуванні покращень, і звертаються до опозиційних політиків, аби ті закликали уряд та Верховну Раду працювати на благо людей, а не на власні меркантильні інтереси.